Евакуація вантажних автомобілів

вантажний евакуатор у Києві

Вантажний (евакуатор для фур) евакуатор по Києву та Україні, що надається цілодобово нашою компанією, дозволить при нестандартній ситуації на дорозі вирішити проблему досить швидко та з дотриманням усіх технічних прийомів. У можливостях сучасних евакуаторів, які ми пропонуємо – буксирування автобусів, вантажівок, довгомірів, фур, самоскидів тоннажності понад 20 т. Евакуатор для вантажівок конструкційно забезпечений усім необхідним для зручного переміщення транспортного засобу:

  • платформою – стаціонарною та висувною;
  • тих пристроєм – краном-маніпулятором – гідравлічним або стаціонарним;
  • лебідкою 50 т;
  • гідроманіпулятором

Завдяки наявності даних пристроїв реально виконувати складні маніпуляції з транспортним засобом, що виявився з різних причин тимчасово нерухомим, а саме:

  • підйом з різного виду кювету,
  • витяг із бруду,
  • у разі перекидання – постановка на колеса фури,
  • переміщення (буксирування) довгоміру, автобуса, самоскида,
  • та інші трудомісткі види робіт.

Особливості евакуації фур

Евакуація вантажних автомобілів або фур – дуже непростий процес, що потребує обов’язкового порядку дотримання всіх правил безпеки, що власне і гарантує наша компанія. Наша діяльність орієнтована виключно на надання високоякісних та висококваліфікованих послуг та для нас виконання всіх вимог клієнта – не пусті слова. Евакуатор фур – не єдина наша пропозиція, з усіма послугами можна ознайомитися безпосередньо на нашому сайті. Евакуатор для вантажних фур має всю необхідну документацію, проходить обов’язковий плановий техогляд, що гарантує його справність та готовність у будь-який момент надати допомогу. Усі роботи, як під час навантаження, так і подальшого транспортування здійснюються досвідченими професіоналами.

Як замовити евакуацію вантажівок

Евакуація вантажівок виявиться більш успішною і своєчасною, якщо ви, зателефонувавши нам, точно повідомте ваше місцезнаходження, модель транспортного засобу і ситуацію, що склалася. Високопрофесійні оператори підберуть найбільш підходящу для кожного конкретного випадку модель евакуатора і направлять до вас. Евакуатор у Києві для вантажних автомобілів, замовлений саме в нашій компанії, значно спростить процес доставки транспортного засобу, при цьому скоротить час і гроші. Наша компанія розташована в Києві та готова тісно співпрацювати як з автопарками, автосалонами, так і з приватними особами. Замовити евакуатор можна в нашому диспетчерському центрі, цілодобово, обговоривши при цьому всі нюанси, що дозволить більш якісно та оперативно вирішити проблему. Остаточна вартість послуг, що надаються, суто індивідуальна, залежить від довжини маршруту, від типу транспортного засобу, ваги та габаритів, а також від виду технічних пошкоджень, що впливають на перевезення або буксирування. Звернувшись до нашої компанії, Ви однозначно зіткнетеся з високим сервісом обслуговування та якісною роботою.