Розблокування замка запалювання

Розблокування запалювання авто у Києві

Замок запалювання автомобіля є однією з найголовніших умов можливості його експлуатації. Так вже влаштована абсолютна більшість сучасних авто, в яких замок запалювання працює в парі з блокуванням кермового колеса. При цьому, просто демонтувати цей вузол і заводити автомобіль як у кіно, з’єднавши необхідні дроти безпосередньо, теж досить складно. В цьому випадку вибір у власників невеликий: евакуація машини на сервіс та повна заміна вузла або розблокування запалювання фахівцями. Але чи варто поспішати з дорогою заміною, якщо набагато дешевше обійдеться виклик наших фахівців, які за лічені хвилини не лише упорядкують замок запалювання, але й знайдуть і усунуть причину, через яку це сталося?

Як розблокувати замок запалювання автомобіля

Відповідь на це питання досить проста: лише замовити цю послугу у нашої компанії, чий опеньків у проведенні подібних робіт обчислюється десятком років. Але багато власників автомобілів роблять помилки, вдаючись до інших заходів. Серед них і самостійні спроби розблокувати запалення, які зрештою змушують їхати на сервіс, оскільки вузол стає непридатним.

Перш ніж приймати рішення і викликати наших фахівців, рекомендуємо відразу ж визначитися з можливою причиною, яких насправді не так багато:

  • Заводський шлюб вузла
  • Втрата ключа
  • Помилки власника під час експлуатації
  • Вихід з ладу після невдалого викрадення

Всі інші причини, через які виходить із ладу замок запалювання, є похідними. Але нашим спеціалістам, які прийдуть до вас на допомогу, якщо у вас заблоковане кермо, вкрай необхідно цією інформацією мати завчасно, щоб приблизно представляти шляхи можливого рішення.

Розблокування замку запалювання: наш досвід до ваших послуг

Ви, все-таки, стали жертвою ситуації, і замок запалення вашого автомобіля заблокований, найголовніше в такій ситуації не панікувати. І це підтвердить вам будь-який фахівець: тільки паніка породжує невірні рішення та змушує робити необдумані вчинки. Навіть якщо причина того, що сталося, вам не відома – зателефонуйте! І ми надішлемо найкращих своїх фахівців, які виправлять ситуацію в межах свого досвіду. А він, повірте, величезний.