Аварійне відкриття автомобіля

аварійне розкриття авто у Києві

За статистикою кожен третій водій потрапляв у дорозі в ситуацію, коли ключі залишалися всередині автомобіля або губилися. Наша компанія приходить на допомогу водіям, і ми пропонуємо професійну послугу – розкриття автомобіля в присутності господаря.

Аварійне відкриття авто здійснюється нашими майстрами цілодобово. Не поспішайте вибивати скло, якщо Ви не можете потрапити всередину свого автомобіля. Купівля нового скла та його монтаж за підсумком будуть коштувати значно дорожче, ніж розтин авто майстрами. До того ж, при спробах самостійно відкрити машину, використовуючи грубу силу, Ви ризикуєте пошкодити механізми центрального замку. Найчастіше, 8 із 10 спроб відкрити транспортний засіб самостійно призводять до незворотних поломок.

Розкриття авто в Києві, приїзд майстра протягом 30 хв

Наші майстри не тільки виконують аварійне відкриття автомобіля, але й перевіряють цілісність усіх механізмів центрального замку, а також з’ясовують причину дорожньої проблеми (якщо вона не є очевидною), послуги евакуатора по Києву.

Дуже часто водії іномарок потрапляють у ситуацію, коли чіп-ключ виходить з ладу і відкриття автомобіля стає неможливим. Чіповані ключі – це не тільки новий виток в автомобілебудуванні, але й головний біль для автовласників. Якщо чіп-ключ перестає подавати сигнал авто, то не тільки відкриття, а й рух автомобіля стає неможливим.

Наші професіонали виконують аварійне аварійне відкриття автомобіля з чіп-ключами, а також приводять в рух транспортний засіб на місці дорожньої проблеми. Ми маємо великий досвід у цій сфері та першими запропонували цю послугу при появі авто з чіп-ключами.

Ми відповідально підходимо до роботи та проблематики сфери діяльності, коли необхідно термінове розкриття автомобільних замків, тому ми готові прийти на допомогу водіям у найкоротший термін 24 години на добу 7 днів на тиждень. Ми гарантуємо, що всі співробітники є професіоналами, які допоможуть вирішити Вашу проблему з мінімальними витратами часу.