Перевезення дорожньої техніки

перевезення будівельної техніки у Києві

Транспортування дорожньої техніки є складним процесом, як з організаційної точки зору, так і технологічної. Характеризується особливою специфікою і тісно пов’язана з дорожньо-будівельними організаціями, які постійно потребують даної техніки в силу своєї специфіки. Наша компанія бере на себе всі зобов’язання з перевезення та пропонує відмінний автопарк негабаритних тралів, за допомогою яких, власне, і здійснюється сам процес. Трали оснащені самозаїздом (апарелями) для більшої зручності, що надає широкі можливості для дорожньої та будівельної техніки для комфортного заїзду як спереду, так і ззаду трала.

У переліку техніки, що перевозиться:

  • трактори,
  • екскаватори,
  • бульдозери,
  • дорожні машини,
  • інша гусенична та колісна техніка.

Транспортування дорожньої техніки

Перевезення дорожньої техніки здійснюється нашою компанією з урахуванням усіх нюансів. Нашим безпосереднім завданням є: правильний підбір транспорту для перевезення техніки; оформлення відповідних супровідних документів; своєчасна доставка за місцем вимоги

Дорожню техніку, враховуючи властиву їй особливу специфіку, відправляють у зібраному та повністю укомплектованому вигляді. Даний підхід значно економить час на демонтажі та монтажі агрегатів, але дещо ускладнює завдання (через габаритність) у процесі перевезення. Нашими фахівцями розглядаються різні варіанти, у тому числі, і демонтаж коліс або навісного обладнання, щоб перевезення відбулося, при цьому береться до уваги дотримання вимог та правил ДАІ.

Наша компанія, автосос – евакуатор у Києві, гарантує оперативність та своєчасність доставки з високою ступенем безпеки. Весь технологічний процес виконується кваліфікованими фахівцями, які мають великий досвід та знання у цій галузі. Перед безпосереднім транспортуванням виконуються підготовчі роботи, які переважно визначають успішність всього процесу. Велика увага приділяється і розробці маршруту, оскільки нестандартність габаритів дорожньої техніки потребує детального опрацювання маршруту руху. Логісти нашої компанії розроблять індивідуальний маршрут, з урахуванням та ретельним аналізом усіх нюансів, а саме:

  • інтенсивність дорожнього руху за заданим маршрутом,
  • міцність дорожнього покриття,
  • присутність ділянок з підвищеною небезпекою – тунелі, залізничні переїзди, лінії електропередач, мости.

При розробці маршруту ми уникаємо дороги з великим підйомом або ухилом, виключаємо заболочені місця, ділянки доріг з обмеженим навантаженням на дорожнє полотно. Вартість послуги – сукупність майбутніх витрат на перевезення дорожньої техніки, особливостей техніки, умов страхування. Кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку з урахуванням усіх можливих перешкод та ризиків.

Замовити можна по телефону, вказаному на сайті, у зручний для Вас час. Наша компанія буде рада надати Вам будь-які послуги, пов’язані з перевезенням дорожньої техніки.