Ремонт авто з виїздом

техдопомога на дорогах Києва

Враховуючи особливості ритму сучасного життя, коли кожна людина постійно зайнята, ми вирішили наблизити сферу послуг компанії до клієнтів. Для цього організували послугу виїзний ремонт авто. Якщо раніше водієві потрібно було кидати справи та самостійно їхати на СТО, попередньо ще не забувши записатися, то тепер все набагато простіше. Варто лише зателефонувати нам і майстер приїде у вказане місце. Це дуже вигідно, коли машина зламалася на дорозі, а допомогти нема кому. Кожен наш слюсар на виїзд – це професіонал високого рівня з великим досвідом роботи, який відразу діагностує причину поломки автомобіля.

Так, безумовно, відповідальні водії намагаються проходити плановий огляд свого транспортного засобу. Але іноді автомобіль таки підводить господаря і зазвичай у невідповідному місці. На таку нагоду потрібно мати наш телефон, щоб отримати кваліфіковану допомогу. Оскільки послуга ремонту авто з виїздом відразу ж стала популярною, то завдяки відгукам водіїв наша клієнтська база стала ще більшою. Двадцять чотири години на добу будь-який водій може замовити майстра та бути впевненим, що йому допоможуть. Тепер ми можемо впевнено констатувати, що ремонт авто на виїзді – це:

  • повноцінний ремонт, що дорівнює обслуговуванню на СТО;
  • економія часу для водія;
  • можливість спостерігати за роботою майстра;
  • право скористатися послугою у будь-який час;
  • можливість довірити машину в руки кращим автослюсарям;
  • можливість замовити майстра не тільки для екстреного, а й для планового огляду.

Розв’язка практично всіх проблем на дорозі з виїзним ремонтом авто

Найпоширеніші проблеми, з якими до нас звертаються клієнти – розблокування сигналізації, зарядка акумулятора, ремонт на місці, демонтаж сигналізації, запуск двигуна, ремонт електрики, заміна коліс, підвезення палива та інше . Все це легко вирішується за допомогою дзвінка нашим фахівцям. Ми гарантуємо їхнє оперативне прибуття до потрібного місця. Труднощі у ремонті можуть виникнути лише у зв’язку з особливостями автомобіля або наявністю особливих деталей. Якщо поломка настільки серйозна, що на місці вирішити не можна, ваш автомобіль буде евакуйований на автосервіс за доступною ціною. При цьому ви заощаджуєте ще й на евакуаторі. Для тих, хто постійно користується послугою ремонт авто на дорозі, передбачені знижки.

Замовити евакуатор у Києві, а також в інших містах країни. Ціна залежить від переліку послуг, який наш фахівець задіює при ремонті автомобіля. Але наш прайс-лист відрізняється лояльними та демократичними цінами для того, щоб послуга екстреного ремонту була доступною для всіх водіїв країни. Тому тепер можна спокійно виїжджати на дорогу і знати, що в будь-якій ситуації можна завжди викликати професійного автослюсаря, який допоможе упорядкувати ваш автомобіль. Особливо це стосується жінок, для яких великий ремонт автомобіля – не під силу. І викликавши майстра, вони заощадять не лише час, а й нерви.