Прикурювання автомобіля


Можна з упевненістю сказати, що хоч раз у своєму житті з сівшим акумулятором стикався кожен власник автомобіля. Особливо часто такі випадки виникають у холодну пору року. Погодьтеся, що ситуація дуже неприємна. Це велика удача, якщо вона станеться в гаражі біля будинку, а що коли акумулятор розрядиться посеред дороги. Чи не знаєте, що робити? Головне не панікуйте, компанія ex-pl завжди виручить і допоможе.

Така послуга, як прикурювання акумулятора автомобіля, давно користується попитом у наших клієнтів. Адже ми підходимо до роботи з максимальною відповідальністю та повною віддачею. Нашими спеціалістами швидко визначаються причини розрядки батареї та оперативно виправляються, здійснюють прикурювання акумулятора.

Автолюбителі зі стажем можуть заявити, що прикурити автомобіль – це досить складний і вимагає досвіду процес. І вони мають рацію. Ця процедура є досить небезпечною і при неправильному її проведенні може принести чимало пошкоджень автомобілю та його власнику від вибуху акумулятора, тому ми наполегливо просимо не займатися нею самостійно, а звернеться до профі.

Прикурити авто в Києві

Існує ціла інструкція, як правильно прикурити акумулятор і наші працівники знають її на всі 100%. Завдяки цьому “ex-pl” може спокійно давати гарантії безпеки та якісної роботи. Не потрібно переживати, що Вам доведеться довго чекати прикура авто (акумулятора), стоячи на дорозі в холод і холоднечу, щоб прикурити автомобіль. Наша бригада протягом максимально швидкого часу прибуде до Вас і здійснить прикур акумулятора.

Більшість людей побоюються того, що прикурити авто обійдеться їм у нечувану суму. Пріоритет нашої компанії – доступність та прозорість цінової політики, яку з легкістю Ви можете переглянути на сайті. Нехай Київ стане для Вас містом безпечної їзди та обслуговування автомобілів на найвищому рівні. А проблема того, що ціна за них виявиться надхмарною – відпаде раз і назавжди з компанією “ex-pl – евакуатор у Києві“.