Виїзний автоелектрик

Послуги автоелектрика на виїзді

Автоелектрик з виїздом додому? А чому б і ні? І не лише на будинок – у гараж вашої фірми, на стоянку супермаркету, на вулицю. Де б не застала вас поломка, пов’язана з несправністю електричних кіл в автомобілі. Хоч би який час це сталося. Наші майстри працюють цілодобово, і готові рятувати мешканців Києва, що потрапили в біду, і мандрівників, які проїжджають транзитом.

Автоелектрик на виклик вирішує проблеми

Що відноситься до сфери компетенції автоелектрика на виклик? Коли він приїде, насамперед виявить причину несправності. А далі можливі:

  • Зачищення або заміна клем;
  • Вирішення проблем зі світлом;
  • Підключення/заміна акумулятора;
  • Діагностика та ремонт електрообладнання обігрівача;
  • Налаштування запалювання;
  • Ремонт електричних склопідйомників;
  • Дрібний ремонт стартера та генератора;
  • Розблокування та ремонт центрального замку.

Сучасний автоелектрик комп’ютерник, т.к. у більшості нових машин стоїть бортовий комп’ютер, який також може спричинити поломку. Іноді це швидко виправляється, іноді потрібно буксирувати авто на станцію.

Але більшість поломок для кваліфікованого автоелектрика не стануть нерозв’язною проблемою. Найчастіше причина – запобіжник, що перегорів, але з’ясувати, де і що перегоріло, зможе не кожен автолюбитель. Дзвінок. Звучить команда “Автоелектрик на виїзд!” – і наш майстер мчить рятувати вас із дрібної чи великої неприємності.

Турбота про наших клієнтів – автоелектрик на виклик

Виїзний автоелектрик у солідній майстерні не розкіш, а прояв уваги до кожного клієнта. Транспорт у міському режимі зазнає перевантаження та може зламатися у будь-якому невідповідному місці. Мобільний майстер може виправити все за лічені хвилини. Або надати компетентний висновок про необхідність ремонту в умовах станцій техобслуговування.

Але іноді люди можуть просто не встигати звертатися на СТО – і тоді виклик автоелектрика і ціна його послуг не здаються надмірними. Нашими клієнтами «з доставкою» стають бізнесмени, домогосподарки, фрілансери, автопарки організацій, гаражні кооперативи та багато інших. Усі, хто сам не дуже розуміється на електричній частині улюбленої машини. Замовити майстра на зручний час за своєю адресою можна, зателефонувавши за нашою компанією.