Послуги крана-маніпулятора

Маніпулятор або евакуатор з краном використовується для перевезення великогабаритних вантажів, невеликої спецтехніки або для евакуації автомобілів, коли виникають додаткові проблеми під час транспортування. Найчастіше проблеми пов’язані з несправністю однієї чи кількох частин автомобіля, який необхідно евакуювати.

Нижче наведено неповний список несправностей, а також дорожніх проблем, при яких необхідно використовувати кран маніпулятор (Київ та Україна):

  • машина лежить на боці, перевернута або знаходиться за межами дороги
  • коробка передач автомобіля не дозволяє виконувати транспортування на зчіпці, за допомогою часткового навантаження або заблокована/несправна
  • колеса автомобіля заблоковані або відсутні (при аварії)
  • ходова частина автомобіля пошкоджена

При перевезенні спецтехніки за допомогою евакуатора з маніпулятором потрібно враховувати тоннажність об’єкта, що перевозиться. Евакуатор із краном буде корисним при перевезенні наступних видів спецтехніки:

  • екскаватори
  • трактори
  • комбайни та інша сільськогосподарська техніка
  • асфальтоукладачі та катки

Послуги маніпулятора у Києві, ціна від 500 гривень

Послуги крана маніпулятора просто необхідні при перевезенні великогабаритних вантажів, а також будівельних матеріалів. Якщо Вам потрібно виконати перевезення кіоску, гаража, побутівки – то наша спецтехніка до Ваших послуг.

У будівництві ми можемо бути корисні тим, хто хоче виконати перевезення басейнів, будматеріалів, робочого обладнання, цегли, верстатів, піноблоків, металочерепиці та ін.

Наш кран маніпулятор працює по Києву та Україні. Наш парк налічує понад 10 машин спецтехніки різної тоннажності, тому ми готові надати Вам 7 днів на тиждень 24 години на добу універсального засобу для перевезення великогабаритних вантажів.

Всі автокрани мають спеціальні пристрої для захоплення вантажів, автомобілів і спецтехніки. Наш персонал самостійно виконує навантаження та розвантаження за місцем прибуття.

Скористайтеся нашими послугами крана маніпулятора для перевезення та отримайте знижку. Ми щодня розширюємо коло наших партнерів, для яких пропонуємо особливо вигідні умови співпраці.

Кран маніпулятор – оптимальне вирішення складних дорожніх проблем та перевезення великогабаритних вантажів.