Евакуатор

«АвтоСОС» допоможе всім: або що вирішує евакуатор у Києві?

Столичний жвавий рух неможливо організувати без оперативної евакуаційної служби. Такою структурою є компанія “АвтоСОС”.

Наша перевага – великий автопарк, в якому можна знайти спецтехніку для переміщення транспортних засобів у різному стані, з різними габаритами, а також перевезення негабаритних вантажів. Декілька транспортних баз розташовані в різних куточках столиці, що дозволяє доставити спецтехніку до клієнта максимально оперативно.

Наші фахівці готові виконати дрібний ремонт або допомогти на дорозі, щоб автомобіль продовжив свій шлях.

Зручна система розрахунків дозволяє скористатися нашими послугами різним типам клієнтів. Ми співпрацюємо з приватними особами, компаніями, комунальними службами та правоохоронними органами.

Навіщо потрібен автоевакуатор у Києві?

Основною причиною, через яку доводиться викликати евакуатор, є поломка авто або ДТП. Але може знадобитись замовити спецтехніку і в інших ситуаціях:

– Транспортування негабаритних вантажів, для яких потрібна низькорамна платформа;

– Акуратна та безпечна доставка нових автомобілів в автосалони;

– Перевезення важкої спецтехніки на будівельні майданчики. Важку гусеничну техніку переміщати своїм ходом вулицями міста заборонено, а багато видів дорожньої або будівельної колісної техніки не мають гідну швидкість і маневреність, тому, незважаючи на те, що їх можна переганяти своїм ходом, набагато зручніше замовити евакуатор, який доставить механізм до об’єкта роботи ;

– Здійснення дрібного ремонту – розтин авто, заміна колеса;

– допомога автомобілям, водія яких не розрахували ресурс транспортного засобу – підвезення палива, підзарядка акумулятора;

— Допомога комунальним службам та правоохоронним органам щодо переміщення транспортних засобів, які спровокували пробку, неправильно припарковані або їхнього водія допустили інші порушення, на штрафмайданчик.

— Вилучення авто із проблемних зон — бруду, кучугур, кюветів.

Евакуатор авто: все про критерії вибору

Номер евакуаційної служби або інші контакти техдопомоги на дорогах мають бути у київського водія завжди. Комунальники, поліція, будівельні та дорожньобудівні компанії, автосалони мають базу даних евакуаційних служб, які мають спецтехніку з необхідними технічними характеристиками. Звичайні водії обирають евакуатор у критичній ситуації.

Щоб своєчасно отримати повний комплекс необхідних послуг, орієнтуйтеся при виборі евакуатора на такі характеристики:

— Не звертайте увагу на окремих підприємців, які мають 1-2 машини. Незважаючи на обіцянки прибути до клієнта у найкоротший термін, вони не можуть оперативно подолати десятки кілометрів київських доріг, щоб надати своєчасну допомогу. І вартість їх послуг може виявитися вищою, ніж у великих компаній, оскільки витрати на дорогу до клієнта вищі, а замовлень на спецтехніку менше, ніж у великих компаній;

— Поцікавтеся кількістю транспорту в автопарку компанії та кількістю транспортних баз. Чим більше техніки, тим менше часу доведеться чекати на клієнта;

— Серйозні компанії пропонують спектр супутніх послуг із дрібного ремонту, підвезення палива тощо. Вони мають достатньо компетентних фахівців;

– Поцікавтеся можливостями розрахунку. Підприємці найчастіше віддають перевагу готівковому розрахунку. Великі компанії готові надати розрахунок за допомогою мобільних терміналів, безготівковий розрахунок за договорами та інші варіанти. Тому їхні послуги більш доступні для людини, яка потрапила в халепу на дорозі і не завжди володіє готівкою;

Способи зв’язку з евакуатором мають важливе значення. Великі автотранспортні компанії мають сайти, що надають можливість зв’язатися не тільки по телефону, але й онлайн. Хорошим варіантом стане розроблений для компанії додаток для смартфонів, який дозволить викликати транспорт та відстежувати його пересування до клієнта, а також розраховуватиме вартість послуг автоматично.

На евакуатор по Києву ціна відрізняється залежно від стану вантажу, його ваги, габаритів, маршруту перевезення. Компанії заявляють мінімальну вартість послуг — фактично оплату за виклик клієнту доведеться сплатити таку суму, навіть якщо до найближчого СТО, куди доставили машину, не більше 100 метрів, і мінімальну вартість 1 км евакуатора. Останній показник залежно від моделі евакуатора може суттєво зрости, оскільки спецтехніка великої вантажопідйомності дорожча за експлуатацію.

Послуги евакуатора: регіон обслуговування

При перевезенні вантажів безпосередньо в столиці клієнт отримує максимально лояльні розцінки на послуги, досить просто знайти евакуатор по Києву недорого.

Компанія готова переміщати автомобілі та негабаритні вантажі та в інші регіони, але вартість послуг при цьому підвищується, адже в один бік спецтехніка їде без вантажу.

Усі тонкощі обслуговування та цінової політики компанії можна дізнатися у менеджерів.

Чому “АвтоСОС” – оптимальний евакуатор для будь-яких непередбачених ситуацій?

Наша компанія відповідає всім критеріям якості послуг.

Широкий спектр моделей спецтехніки дозволяє виконувати найскладніші замовлення.

Кілька баз у різних районах Києва, завдяки чому клієнтам не доведеться довго чекати.

Зручний спосіб розрахунку.

Прозоре ціноутворення — більшість тарифів введено до бази даних і загальна вартість послуг розраховується автоматично.

Готовність співпрацювати з комунальними службами та державними органами.

Висока кваліфікація співробітників, готових вирішувати різні проблеми клієнтів.

Наша репутація — запорука вдалої співпраці.

Працюємо цілодобово, у тому числі у вихідні та свята.

Що б не сталося на дорогах, ми знаємо, що робити і як рятувати становище. Звертайтеся до наших менеджерів.

Популярні запитання від клієнтів

Максимальний термін очікування складає 30 хвилин. Зазвичай техніка приходить не пізніше ніж через 15 хвилин після оформлення заявки.

Евакуатори відрізняються за вантажопідйомністю та здатністю виконувати примусове навантаження. Вантажопідйомність евакуатора дозволяє перевозити легкові авто, мототехніку. Такі машини маневрені та виконують у столиці більшу частину замовлень. Вони можуть бути оснащені краном-маніпулятором, лебідкою, механізмом бічного завантаження. Спецтехніка з механізмом примусового навантаження застосовується для перевезення порушників на штрафмайданчик, для транспортування зламаних і розбитих авто. Евакуатор без примусового навантаження перевозить справну техніку чи авто, які мають незначні пошкодження, через які машина не може продовжити шлях, але виїде на платформу. Наприклад, до таких ушкоджень відноситься розбите лобове скло.

Мінімальна вартість виклику при оформленні заявки у компанії «АвтоСОС» – 500 грн. На вартість навантаження вплине модель евакуатора (чим потужніша спецтехніка, тим дорожча її експлуатація), а також особливості навантаження. Якщо одна машина сама виїде на платформу, а іншу потрібно виловити з річки, цілком природно, що у другому випадку складність навантаження вплине на вартість послуги.

Наші співробітники повинні бути впевнені в тому, що людина хоче розкрити або перевезти саме свою машину або машину, якою вона уповноважена користуватися. Тому надання техпаспорту, довіреності чи інших документів є обов’язковим. Таким чином наша компанія прагне уникнути конфліктів із представниками правоохоронних органів.
Виняток становлять виклики, в яких замовником виступають комунальні служби або правоохоронні органи, які вимагають відвезти авто на штрафмайданчик. Інспектор має пред’явити посвідчення, яке дозволить нам бути впевненими, що ми робимо правомірні дії.

Так, наша компанія уповноважена видавати такі документи.

При плановому перевезенні вантажів, особливо важких та негабаритних, ми рекомендуємо замовляти евакуатор лише заздалегідь. Це пов’язано з тим, що логісти нашої компанії повинні будуть розробити маршрут та узгодити його з місцевою владою та правоохоронними органами.
Якщо ваш вантаж не є негабаритним, ви можете замовити автоевакуатор як заздалегідь, так і терміново.