Евакуатор з маніпулятором

евакуатор Київ ціна 500 гривень

Евакуатор з маніпулятором – ніколи невідомо, в якій ситуації він може знадобитися автовласнику. Складна поломка, при якій неможливе транспортування на СТО своїм ходом чи буксируванням. Ми щиро бажаємо вам не потрапляти в серйозні аварії, але нещасні випадки теж вимагатимуть виклику спецтехніки. Тому контакти нашої фірми, що надає евакуатор-маніпулятор, повинні бути записані в пам’яті вашого телефону. Навіть гостям столиці, які приїхали на своїй машині, не зайвою буде ця інформація, поки вони їздять містом.

Послуги евакуатора приватникам та організаціям

евакуатор-маніпулятор у Києві
Наша компанія готова надавати евакуатор з краном маніпулятором приватним особам, автопаркам організацій та станціям техобслуговування. При необхідності допоможемо поліції прибрати порушника з газону або тротуару, і доставити його на штрафмайданчик. А також перевеземо кузов на фарбування, або габаритні вантажі (упаковки будматеріалів, дорожню та будівельну техніку, трансформатор тощо). Маніпулятор евакуатора обережно підніме машину чи вантаж і встановить у власному кузові. Супроводжувальний персонал подбає про надійне закріплення, і разом із господарем доставить за вказаною адресою. Де так само акуратно та дбайливо поверне на землю. На відміну від евакуаторів з лебідкою, при навантаженні краном-маніпулятором автовласникам не доведеться турбуватися про перекоси під час затягування на платформу, коли одне колесо з’їжджає з помосту, застряє і призводить до ще більш серйозних проблем.

Норми вантажопідйомності евакуаторів з маніпулятором

Перш ніж замовити евакуатор з маніпулятором у Києві у нас, вкажіть диспетчеру тоннаж машини або вантажу, які належить перевозити. Транспортування легкового авто, піддону з цеглою або великого автобуса вимагатимуть різної вантажопідйомності. Залежно від цього буде обумовлено вартість послуги за кілометр шляху. Намагатися вантажити щось важче за норму заборонено технікою безпеки. Це загрожує поломкою евакуатора з маніпулятором або навіть його перекиданням разом із вантажем. Не можна також проводити навантаження, коли вантаж знаходиться істотно нижче за навантажувач – сили, що виникають, збільшують вагу. Машину, що злетіла в кювет, будуть витягувати лебідкою на рівне місце, і лише потім піднімати маніпулятором на платформу. Всі необхідні пристрої та кріплення є в будь-якому нашому евакуаційному транспорті.