Перевезення сільгосптехніки

перевезення сільськогосподарської техніки

Перевезення сільгосптехніки – досить затребувана послуга в Україні, актуальність якої зростає в міру сезонних робіт, пов’язаних із посадкою, доглядом та збиранням урожаю. Наша компанія, куди Ви зможете звернутися, має великий досвід перевезення сільськогосподарської техніки, в переліку якої:

  • комбайни,
  • культиватори,
  • косарки,
  • гусеничні та колісні трактори,
  • сівалки,
  • та інші технічні засоби.

Особливості перевезення сільгосптехніки

Завдяки багаторічному напрацьованому досвіду перевезення в нашій компанії здійснюється з дотриманням всіх організаційних питань, що стосуються маршруту та оформлення супутніх документів, організації супроводу перевезення, обов’язкових узгодженнях у відповідних інстанціях. Перевезення сільськогосподарської техніки реалізується своєчасно та з урахуванням усіх заходів безпеки. Також беруться до уваги такі фактори:

  • технічне обладнання транспорту,
  • докладні характеристики безпосереднього вантажу та умови транспортування, що пред’являються,
  • послідовність етапів у процесі транспортування.

Перед кожною доставкою нашими кваліфікованими фахівцями проводиться низка заходів, спрямованих на збереження та якість перевезення сільгосптехніки, а саме: попередня підготовка техніки (упаковують окремо – легкознімні вузли, проводиться захист деталей, щоб уникнути пошкоджень ) перевірка технічного стану транспорту; перевірка якості закріплення сільгосптехніки на тралі. Кожен вид техніки вимагає до себе особливого підходу через свої конструкційні особливості, але нашим високопрофесійним фахівцям відомі всі нюанси та тонкощі, і нерозв’язних завдань для них – не існує.

Транспортування сільськогосподарської техніки

Безумовно, транспортування сільськогосподарської техніки потребує особливих умов доставки та певного спецобладнання. Наша компанія пропонує якісну спецтехніку, серед якої – низькорамні напівпричепи та трали, у яких висота платформи 0,50-0,60 м, для комфортного заїзду на платформу – легкосплавні аппарелі. Кожен із напівпричепів оснащений спеціальними стяжними ланцюгами та ременями для безпосередньої фіксації вантажу. Спецтехніка, запропонована нашою компанією, дуже зручна, наприклад, дозволяє трактору з тралу заїжджати та з’їжджати самостійно. Вся спецтехніка, яка перебуває на обліку у нашому автопарку, підлягає обов’язковому техогляду, періодичність якого регламентована законодавчими актами.

Остаточна вартість на послуги – сукупність майбутніх витрат на перевезення сільгосптехніки, з ознайомленням яких може ознайомитися кожен потенційний замовник. Кожне замовлення розглядається в індивідуальному порядку, оскільки відмінність факторів відповідно впливає на результат при складанні кошторису. Замовити послугу евакуатор у Києві можна за телефоном, вказаним на сайті, у зручний для Вас час. Наша компанія буде рада надати Вам будь-які послуги, пов’язані з перевезенням сільгосптехніки.