Перевезення будівельної техніки

перевезення будівельної техніки

Перевезення будівельної техніки – неймовірно затребувана послуга, оскільки сьогодні спостерігається справжній бум у будівництві і без спецтехніки ніяк не обійтися. Наша компанія, розуміючи всю актуальність проблеми, готова надати послуги у будь-який час, що допоможе уникнути критичних та форс-мажорних ситуацій на будмайданчиках. Транспортування будівельної техніки пов’язане з певними проблемами, особливо гусеничною, для переміщення якої буде потрібна спеціальна негабаритна платформа. Низькорамні причепи, що надаються нашою компанією, характеризуються різними типами навантаження, що не тільки забезпечують простоту навантаження на платформу, але й дозволяють перевозити кілька одиниць техніки одночасно. Широко використовується напівпричіп з розсувним вантажним майданчиком (телескопічна платформа), на який занурюється сільгосптехніка з негабаритним навісним обладнанням.

Щоб доставити будівельну техніку в цілості та безпеці, необхідно надійне закріплення, що гарантують наші висококваліфіковані майстри, досвід яких сприяє все робити на відмінно.

В автопарку компанії – свої власні напівпричепи, трали, важковози та інші типи спеціальної техніки, кожен з них – в ідеальному порядку, професійні механіки ретельно стежать за їх станом, здійснюють плановий ремонт.

У переліку будівельної техніки, що перевозиться:

 • бульдозери,
 • підйомні крани,
 • бурові установки,
 • екскаватори,
 • асфальтоукладачі,
 • навантажувачі.

Наявність власного автопарку дозволяє переміщати будівельну техніку будь-яких категорій, габаритів, ваги.

Перевезення будівельної техніки

При зверненні до нашої компанії, евакуатор у Києві, Ви зіткнетеся з явними перевагами, а саме: правильний підбір транспорту для перевезення техніки надійне транспортування згідно з усіма правилами дорожнього руху висококваліфікованими водіями своєчасність доставки строго в обумовлені терміни можливість замовлення комплексних послуг

Обов’язковими пунктами, що передують процесу перевезення, є ретельна підготовка дозвільної документації, а також обов’язкове вивчення та складання маршруту, де враховуються такі фактори, як:

 • конфігурація дороги (спуски та підйоми),
 • вантажопідйомність та стан мостів,
 • стан залізничних переїздів,
 • проїзд під естакадами або через тунелі,
 • щільність трафіку.

У певних випадках, за попередньою домовленістю, перевезення, окрім погодження з автомобільною інспекцією, здійснюється зі спеціальним супроводом.

Ціна послуги цілком доступна, складається з сукупності майбутніх витрат на перевезення техніки даного напрямку, включених у кошторис. Кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку з урахуванням усіх можливих перешкод та ризиків. Замовити послугу реально за телефоном, вказаним на сайті у зручний для Вас час, менеджери оперативно відреагують на замовлення та дадуть відповіді на запитання.