Техдопомога на дорозі

техдопомога на дорозі у Києві

Наша компанія готова 24 години на добу 7 днів на тиждень прийти Вам на допомогу Вам та Вашому авто, незалежно від Вашого розташування. Наша техдопомога на дорозі в Києві та по Україні – це цілодобовий виїзний сервіс, який допоможе впоратися з неполадкою, яка виникла в дорозі прямо на місці.

Практично кожен водій стикався з проблемами в дорозі, які не давали можливості рухатися далі. Характер несправності транспортного засобу не завжди вдається визначити одразу, особливо важко доводиться новачкам та учням. Далеко не всі водії знають, що знаходиться під капотом їхнього улюбленця, тому наша дорожня допомога допомагає вирішувати проблеми на місці їх виникнення.

Техдопомога на дорозі, працюємо цілодобово

послуги техдопомоги в КиєвіУ 7 з 10 випадків дорожню проблему можна вирішити на місці без примусового транспортування машини на СТО, таким чином, економлячи гроші транспортування евакуатором. Професійний ремонт Вашого автомобіля бригадою, яка надає техдопомогу на дорозі, можливий, якщо несправність не потребує спеціального обладнання, яке знаходиться лише на СТО. Якщо характер поломки все ж таки не дозволяє виконати ремонт на місці, ми доставимо Ваш автомобіль на власне СТО або найближче, що знаходиться по дорозі. У такому разі – виклик техдопомоги Ви не сплачуєте.

Для того, щоб дізнатися в який час зможе прибути технічна допомога на дорозі, а також дізнатися всі подробиці про подальше транспортування (якщо знадобиться), Ви можете просто зателефонувавши в наш цілодобовий call-центр .