Виїзна діагностика авто

виїзна діагностика авто
Виїзна діагностика авто стане в нагоді тим, чия машина зламалася і стала на вулиці. Або дуже зайнятим людям, які не мають можливості витрачати час на перебування в автосервісі. Залишили машину вдома, віддали ключі родичу, домовилися про візит майстра з нашої СТО – і ввечері знатимете результати. Або замовили провести цю процедуру на офісній стоянці: і з роботи далеко не йдіть, і вирішуєте проблему.

Але найбільшу вигоду від такої послуги отримають організації, яким не доведеться ганяти весь свій автопарк за межі власної території. Виїзна комп’ютерна діагностика автомобілів для проходження щорічного техогляду скорочує терміни, економить паливо та людино-годинник вашого підприємства. Відпадає необхідність тримати в штаті спеціаліста та купувати обладнання, яке використовуватиметься один або кілька разів на рік.

Як проводиться виїзна комп’ютерна діагностика?

Більшість сучасних іномарок оснащено бортовим комп’ютером. На нього збираються показники з усіх датчиків. Прилад комп’ютерної діагностики авто з виїздом вважає цю інформацію, обробить та видасть майстру у зрозумілій людині формі. І вже він розповість власнику, що потрібно міняти терміново, а чому досить невелике регулювання.

При повній діагностиці авто з виїздом наш комп’ютер виявить несправності:

  • Двигуна;
  • Паливна система;
  • Електричні ланцюги автомобіля;
  • окремих датчиків;
  • Бортовий комп’ютер;
  • ABS;
  • гальм.

Можливо, поломка вашої машини піддається виправленню на місці. А якщо ні, то ви можете скористатися послугами наших автоевакуаторів або записатися на обслуговування в нашій майстерні.

Діагностика авто з виїздом у Києві та передмісті

Нашою компанією проводиться діагностика автомобіля з виїздом до клієнта в межах Києва та найближчих передмість столиці. Не важливо, чи мешканець ви тутешніх місць, прописані чи ні, чи зовсім проїздом. Зателефонуйте нашим телефонам, погодьте дату та місце проведення роботи – і майстер до вас приїде у призначену годину. Графік роботи майстрів уточнюйте у телефонному режимі.

Ціна виїзної діагностики авто залежить від дальності призначеного клієнтом місця, часу на проведення обстеження та вартості можливого дрібного ремонту. Також враховуються «годинник пік» у нашому графіку та терміновість виклику. Якщо машина стала в дорозі, а ви поспішайте – це термінове замовлення. Ми знайдемо вам можливість вирішити проблему якнайшвидше. Наші постійні клієнти вже зрозуміли, наскільки зручною є діагностика авто з виїздом – оцініть це і ви! Будемо вдячні за відгуки на сайті, у соціальних мережах та рекомендації нашої фірми знайомим.