Оренда автовоза

Автовоз – це особливий вид спецтехніки, який призначений для перевезення автомобілів. Автовози можуть перевозити один або кілька автомобілів в залежності від їх типу та конструкції. Наша компанія працює по Києву та Україні та має один із найбільших парків спеціальних транспортних засобів.

Ми пропонуємо послуги автовозу по Києву та Україні для перевезення:

  • легкових автомобілів та джипів
  • великогабаритних авто – лонг версій та лімузинів
  • мотоциклів та мопедів
  • човнів, катерів, яхт

Значним плюсом при використанні автовозів служить економія коштів і часу, т.к. можливе перевезення відразу кількох автомобілів – як нових так і пошкоджених (при ДТП).

Перевезення автомобіля, коли використовується автовоз, на даний момент досить затребуваний сервіс, який відповідає вимогам автосалонів. Серед наших партнерів є найбільші автосалони Києва та регіонів, які встигли гідно оцінити якість сервісу. При перевезенні нових автомобілів важливо зберегти первозданність всіх деталей, відсутність пробігу, а також виявити особливу увагу при завантаженні та розвантаженні, щоб уникнути появ зовнішніх пошкоджень. Хотілося б додати, що перевезення за допомогою автовоза відразу кількох авто – це найменш витратна за часом і фінансами можливість не упускати транспортні машини з виду та здійснювати контроль пересування.

Послуги автовозу в Києві, Україні та Європі

Технологічні можливості нашого парку автовозів дозволяють повністю використовувати простір для оптимальної щільності навантаження і своєчасного транспортування. Фіксація транспортних засобів до спеціальної платформи на рамі напівпричепа автовоза запобігає зміщенню машин при транспортуванні. Послуги автовозу будуть корисні для тих, хто купує машину в іншому місті чи країні. Первозданный вид покупки гарантується при надійному транспортуванні та професійному навантаженні-розвантаженні, яке самостійно виконують наші співробітники. Замовивши автовоз у нашій компанії, будьте спокійні за збереження Вашого транспортного засобу.

Ми маємо власне СТО на якому перед кожним виходом всі автовози проходять плановий технічний огляд. Якщо Ви потребуєте перевезення власного автомобіля або хочете укласти партнерську угоду, орієнтовану на постійну взаємовигідну співпрацю – ми до Ваших послуг. Наша компанія звикла вирішувати складні технологічні та логістичні завдання завдяки роботі злагодженої команди. Зателефонуйте нам і ми запропонуємо послуги автовозу в Києві, Україні недорого.