Перевезення автомобілів автовозом

Перевезення автомобілів автовозом стало популярним способом доставки, щоб переправляти їх по всій країні і не тільки. З усіх способів перегону автомобілів (перевезення авто автовозом, поїздом, самостійний перегін) – це найпрактичніший для зайнятих та ділових людей. Завдяки якісному сервісу можна спокійно відправляти як автомобілі, так і нові. Серед них різні моделі легкових та вантажних авто, мікроавтобуси, намисто. Компанія несе повну відповідальність за безпечну доставку вантажу, тому її послугами скористалося вже багато клієнтів. Транспортування автомобілів – один із напрямків нашої діяльності. Тому наша компанія має великий досвід роботи з різними замовленнями та знає, як допомогти кожному клієнту.

Враховуючи всі особливості та побажання клієнта перевезення автомобілів може бути у відкритих і закритих автовозах. Більшість замовників віддають перевагу закритому автовозу, особливо, якщо йдеться про легкові автомобілі. Тоді їх можна транспортувати за будь-якої погоди незалежно від зовнішніх факторів. Але оскільки такий вид перевезення коштує дорожче, то не завжди є сенс ним користуватися. Про це ми повідомляємо клієнтів. Також є одноповерхові та двоповерхові автовози, що застосовуються при великій кількості вантажу.

Переваги автовозу при транспортуванні вантажу

Оскільки автовоз призначений саме для транспортування автомобілів та інших транспортних засобів, то про безпеку вантажу не потрібно турбуватися. Засіб перевезення завжди знаходиться у бездоганному стані, систематично проходить сервісне обслуговування та перебуває в руках професійних водіїв. До кожного замовлення ми ставимося уважно, виконуючи його за всіма запитами та побажаннями клієнта. У чому перевага наших автовозів:

  • завжди справні та в чистому стані;
  • мають необхідні безпечні огородження;
  • конструкції не мають гострих предметів, здатних пошкодити автомобілі;
  • має необхідну кількість кріпильних ременів та завзятих колодок для перевезення авто автовозом.

Оформити заявку на автовоз – легко та швидко

Скористатися послугою перевезення авто можна цілодобово в будь-якій точці країни. За мінімальну кількість часу до вказаного місця прибуде наш автовоз, який завантажить автомобілі та доставить їх до нас. Ціна на послугу залежить від деяких факторів – кількості автомобілів, вартості, терміновості перевезення, відстані, документального оформлення. У будь-якому випадку ми допоможемо вам перевезти автомобіль автовозом, погодивши всі необхідні моменти. Для нас немає неможливих завдань, тому багато клієнтів стали постійними і рекомендують нашу компанію своїм знайомим.

У Києві легко замовити послугу перевезення автомобілів, як по країні, так і за її межі. Ми ознайомимо з правилами перевезення, допоможемо розрахувати відстань та розповімо про вартість послуг. Оформити заявку на послугу перевезення можна в будь-який зручний для вас час.