Перевезення спецтехніки

послуги перевезення спецтехніки

Перевезення негабаритної спецтехніки вимагає особливого підходу. Наприклад, комбайн – на бортову вантажівку не зануриш, не по всій вулиці провезеш. Перешкодити можуть навіть низькі гілки дерев, дроти або мостові переходи на шляху прямування. Важливо враховувати граничні навантаження на дорожнє полотно. Бажаєте, щоб будь-яка дорожня, сільськогосподарська та інша техніка, а також великогабаритні конструкції були доставлені за місцем призначення без пригод? Довірте цю справу професіоналам із нашої компанії. Ми виконуємо такі перевезення Києвом та приміськими районами.

Транспорт для перевезення спецтехніки

Залежно від ваги та розміру, при перевезенні спецтехніки використовують:

  • Евакуатор у Києві;
  • Евакуатори з маніпулятором;
  • Автокрани підвищеної вантажопідйомності;
  • Вантажні автоплатформи;
  • Причіпні лафети.
Маленький асфальтоукладач або комунальна снігоочисна машина помістяться на евакуатор, а комбайн, трамвай, секцію мосту або величезний трансформатор доведеться вантажити на лафет. Якщо клієнту буде потрібно, у нашій компанії він може замовити навіть транспортування літака через все місто, як це кілька років тому було виконано з ТУ-134 у столиці України.

Процедурні питання при перевезенні спецтехніки

Ми знаємо, які процедури необхідно виконати для перевезення негабаритної спецтехніки:

  • Прокласти безпечний маршрут;
  • Отримати дозвіл на транспортування;
  • Погодити час пересування в точках перетину із залізницею;
  • Домовитися про супроводження поліцією.

Після підготовки за роботу візьмуться висококваліфіковані водії, які мають досвід роботи зі складними вантажами. Але клієнт повинен розуміти, що ціна на перевезення спецтехніки сильно відрізняється від звичайної евакуації машини, що потрапила в аварію. В основному, такі замовлення надходять від організацій та оплачуються за безготівковим розрахунком.

Ціна транспортування спецтехніки в Києві

Можна тримати в штаті співробітників і купити спеціальні машини. Але не щодня навіть комунальні служби використовуватимуть їх у роботі. Перевезення спецтехніки – це вузькоспеціалізований бізнес, в якому гарантують якість тільки професійні перевізники. Порівняйте наші ціни на перевезення спецтехніки з іншими пропозиціями в Інтернеті – це просто і швидко. Ми не змушуємо працювати лише з нами. Але хочемо попередити, що економія не завжди є безпечною. Якщо конкуренти демпінгують – чи така висока їх кваліфікація? І чи не зіпсують ваш вантаж під час транспортування? Все, що вас цікавить у цих питаннях, готові пояснити наші співробітники за телефонами, вказаними на сайті. Телефонуйте!